Depolama & Dahili Dağıtım

Asos Gümrük Müşavirliği Ltd. Şti., hızlanarak gelişen üretim süreçleri nedeniyle önem kazanan depolama ve dahili dağıtım hizmetlerinde müşterilerinin sistemleriyle örtüşen çözümler sunmaktadır.

Yurtdışından ithal edilen ve ülkemizde üretilen ürünlerin günümüz şartlarında ve dünya standartlarında raflanarak depolanması, depolanan ürünlerin stok girişleri, envanter yönetimi ve sevkiyat planlamasının elektronik ortamda eğitimli personeller tarafından yapılması, talep edilmesi durumunda ürünlerin etiketlenmesi, ambalajlanması ve koli şeklinde hazırlanması, hazırlanan koli veya ürünün belirtilen adrese güvenli ve süratli bir biçimde teslim edilmesi hizmetlerini sunan Asos Gümrük Müşavirliği Ltd. Şti.; müşterilerine ekonomik, güvenli ve süratli depolama ve dağıtım avantajları sağlamaktadır.

“Dış Ticaretin Lojistiği” olarak adlandırılan, bir ürünün yurt dışından taşınması, gümrüklenmesi, gümrüklü veya gümrüksüz depolanması, depolama aşamasında stok takibinin yapılması ve belirtilen adreslere süratli ve güvenli bir şekilde teslim hizmetini ülkemizde verdiği standartlarda başta olmak üzere hizmet vermenin gurur ve mutluluğunu yaşamaktadır.

Hedefimiz komple lojistik çözümler üreten bir kurum olarak ülke ekonomisine katkıda bulunmaktadır.